Jak się „bawić” w BDSM?

BDSM, czyli bondage, dominacja, sadyzm i masochizm, to specjalna sztuka miłości, gdzie występuje element dominacji i uległości. Seks w tym kontekście jest nie tylko większym wyzwaniem, ale wiążę się z koniecznością stworzenia odpowiedniej otoczki. Potrzebne będą specjalistyczne akcesoria, stroje czy elementy bielizny takie jak choćby stanik typu bondage.

Co jest najważniejsze w BDSM?

Zanim zaczniemy się bawić, pamiętajmy, że konieczne jest ustalenie hasła, które oznacza koniec zabawy. To, że ktoś zgadza się na grę w niewolę, nie oznacza, że musi robić wszystko. Nie muszą lubić każdej małej rzeczy, która się dzieje. Tu pojawia się komunikacja. Zatrzymanie zabawy służy zatrzymaniu przed posunięciem się za daleko; zabierając kogoś za daleko od strefy komfortu. To słowo powinno być czymś, co nie jest „nie” lub „stop”. To musi być dziwne i nie pasować do odgrywania ról, ponieważ wtedy słowo wyróżnia się, a druga osoba wie, że chcesz, żeby przestał.

Rodzaje zabaw

BDSM może występować w różnych odmianach. Najczęstsze to:

– Fantazja i odgrywanie ról. Jedna z najczęstszych form perwersyjnego seksu polega na tworzeniu wymyślonych scenariuszy. Może to być tak proste, jak rozmowa o fantazji w łóżku, tak złożone, jak noszenie kostiumów lub odgrywanie scen przed nieznajomymi.

– Fetysze Co czwarty mężczyzna i kobieta są zainteresowani zabawą fetyszową, definiowaną jako seksualne traktowanie nieseksualnego przedmiotu lub części ciała. Typowe fetysze to stopy i buty, skóra lub guma. W takim przypadku niezwykle ważne będą na przykład staniki typu bondage, kozaki z lateksu czy rękawiczki ze skóry

– Dominacja grupowa. To każdy akt, w który zaangażowane są więcej niż dwie osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *